با COVID-19 بحران در درب فلوریدا مرد آواز می خواند ‘God Bless America’ شبانه از حیاط

فلوریدا تودی | No comments

هر روز دیوید Brubaker کمک می کند تا خوراک گرسنه و کمک به دیگران در نیاز در مرکز شهرستان Brevard.

هر شب او طول می کشد یک دقیقه برای تغذیه روح خود را ایستاده در مقابل خانه اش در 7 p. m. به خواندن “God Bless America” و ارائه یک موسیقی پیام امید در میان جهانی از همه گیر.

Brubaker صدای اتحاد پله را شبانه در یک منطقه از راه دور از جزیره مریت از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر ایالت “امن تر در خانه” سفارش آوریل 1. او قصد دارد به آواز خواندن آن را تا زمانی که سفارش به طور کامل برداشته — و یا کمی فراتر از آن: “شما هرگز نمی دانید. من با الهام از آواز خواندن,” او گفت:.

“من واقعا احساس آن است که شب او را صادر کرد, منظور, مانند,” عجب. این خیلی سنگین است بر ملت ما و مؤثر همه” 55 ساله گفت.

“بنابراین من بیرون رفت و در ایوان جلو حدود 7 و شروع به آواز خواندن. همسر من آمد و یکی از همسایه ها آمد و آنها را تحسین … من اساسا تلاش برای الهام بخشیدن به دیگران که همان احساس از امید و عشق. ما همه اینجا نشسته در خانه و من می خواهم به ارائه آرامش و جامعه و کشور ما است.”

بیشتر: Coronavirus: چه خوب کلمه ؟ کارت های در حال جریان به shut-in Space Coast سالمندان

بیشتر: مرکزی بروارد های مرکز اس گرسنه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

او یک جانباز از رسیدن به عنوان به خوبی به عنوان یک نیروی هوایی دامپزشک. Brubaker رئیس جمهور مرکزی بروارد های مرکز غیر انتفاعی است که ارائه می دهد کمک های اضطراری برای کسانی که در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای اساسی. او را به دیدن استفاده می شود اثرات بحران و فقر در یک محل که در آن آنها تغذیه تا 160 نفر دور و ناهار در روزهای هفته — از حالت عادی 130 — و ارائه مواد غذایی و دیگر کمک ها برای خانواده های نیازمند.

بنابراین در آوریل 28, خورشید, سیم پیچ را در آن اجرا و ریخته گری سایه بر دیوار خانه باریتون در زمان دیگری به نوبه خود در مورد لحن. سحر Brubaker همسرش از 31 سال ثبت خود تفسیر آخرین, به طور معمول, کلیپ که آنها به اشتراک گذاشته ام در رسانه های اجتماعی.

او آواز می خواند که این آهنگ در حدود یک دقیقه است. صدای او افزایش یافت و این شب بسته شدن عبارت و کلمه “من خانه خانه شیرین خانه.”

“آره برادر آمین!” یک applaudig همسایه فریاد زد: از ایوان او به عنوان یک لبخند تقسیم Brubaker و پرچم آمریکا را پشت سر او دست تکان داد کمی.

“من فکر می کنم این فوق العاده” همسر او گفت:. “آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من است که او را بسیار اختصاص داده شده نه تنها در کار بلکه در همه جا.”

Brubaker که نقش گیتار “به باد کردن” در خانه آواز می خواند در کلیسا کاکائو پروتستان ، و هر جمعه او آواز می خواند “آمریکای زیبا” در باشگاه روتاری نشست.

او “God Bless America” به صورت شبانه اش COVID-19 عصر ارائه آن مثبت است. این حرکت او که ایروینگ برلین یک یهودی روسی نوشت: این آهنگ قبل از جنگ جهانی اول که بیش از 100 سال بعد آمریکایی ها هنوز هم پیدا کردن آن فقط به عنوان قدرتمند است.

و Brubaker به یاد می آورد تند و تلخ اثر آهنگ خواننده کیت اسمیت ساخته شده و محبوب در دهه 1930 تا به حال او پس از 9/11 زمانی که او آن را شنیده طول seventh inning کشش از بازی نیویورک یانکیز.

“من یک مرد از ایمان و بنابراین درخواست از خدا به برکت امریکا است نه کشش برای من,” او گفت:. “کلمات آنقدر قوی … دیدن همسایه توقف در آهنگ های او را به گوش دادن واقعا مرا می خواهید برای الهام بخشیدن به دیگران است. من شده است با برکت کمی از صدای من فروتن با آن است.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

‘God Bless America’ حقایق

  • آهنگ نوشته شده بود در سال 1918 توسط برلین — که همچنین نوشت: “کریسمس سفید” — به عنوان آخر به یک سرباز revue به نام “ییپ ییپ Yaphank.”
  • زمانی که ایروینگ برلین به آهنگ به کیت اسمیت در سال 1938 به آواز خواندن در آستانه آتش بس روز (در حال حاضر جانبازان بعد) آن را به عنوان یک “صلح آهنگ.”
  • کو کلاکس کلان تحریم این آهنگ در سال 1940 همراه با نازی ها وابسته, آلمانی, آمریکایی بوند چون برلین شد یک مهاجر پسر یک یهودی کانتور که فرار از آزار و اذیت در اروپا است. برخی از سوال هر دو حق خود را به بیرون کشیدن خدا و برای تماس با ایالات متحده خود را در “صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین.”
  • برلین ایجاد God Bless America صندوق در سال 1940 به طوری که تمام حق امتیاز برای این آهنگ خواهد بود اهدا کرد به پیشاهنگی پسر و دختر پیشاهنگی (در حال حاضر پیشاهنگی در بیشتر منطقه شهر نیویورک). آهنگ همچنان تحت کپی رایت تا 2034.

— منبع: Parade.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>