با مربی جدید در راس نخل کویر به نظر می رسد برای ادامه گلف تسلط

مایدزرت | No comments

تنها چند هفته پیش, Al کاسترو بود و مربیگری تیم کشتی پسران در سایه تپه دبیرستان در Indio در برابر کویر امپراتوری لیگ مخالفان از جمله نخل کویر دبیرستان.

هفته گذشته کاسترو بود که مربیگری یک رویداد با همان دو تیم است. تنها در این زمان کاسترو بود سر مربی نخل کویر پسران تیم ملی گلف بازی در برابر سایه تپه.

“من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مردم انجام داده اند؟” کاسترو گفت: از مربیگری تیم اول دانشگاه یا دانشکده در دو رشته های مختلف ورزشی در مدارس مختلف در همان مدرسه سال است.

کاسترو شروع سال اول خود را به عنوان سر مربی از نخل کویر, گلف, تیم قدرت سنتی نه تنها در صحرا اما در CIF-جنوب بخش است. او طول می کشد بیش از کورت نی که تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای اقامت به عنوان نخل کویر مربی با وجود گذاشت و در حال حرکت به میشیگان برای بسیاری از سال است. به جای آزتک نیاز به یک مربی و کاسترو دیدم این کار باز کردن در شنهای صحرا Unified School District وب سایت. پس از مصاحبه با نخل کویر مدیر ورزشی Darol سالازار و اصلی دنیس Zink, کاسترو تا به حال این کار است.

بیشتر: Alex Esquibel نام جدید سایه تپه دبیرستان مربی فوتبال

بیشتر: نخل کویر بسکتبال مربی جیم Serven مراحل پس از شش سال در راس

داشتن یک مربی کشتی بود که یک دولت و کالج قهرمان ورزشی که پاپ تا به عنوان یک مربی گلف ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما کاسترو برخی از اتصالات قوی به دبیرستان گلف جهان است.

بازگشت به گلف از کشتی کج

“آنچه من نگه داشته از کشتی گلف بود. من که 30 سال” کاسترو گفت. “پسر من (همچنین به نام Al) برای La Quinta (دبیرستان) آنها برنده CIF است. او رفت و به Lamar دانشگاه و همچنین وجود دارد در COD برنده دو دولت عنوان وجود دارد. آنها برنده کنفرانس.

“من شور و عشق گلف است” گفت: کاسترو که ورزش 7 نقص. “زمانی که من کشتی (در سایه تپه), من می خواستم به در و خدمت به جامعه.”

یک سال 1982 دولت قهرمان کشتی برای Coachella Valley دبیرستان و دو زمان همه آمریکایی در ایالت یوتا دولت کاسترو می گوید او می خواهد به برخی از کشتی ذهنیت به آزتک گلف بازان.

“آنچه که من را به این کودکان و نوجوانان است, روانی سمت بازی. به یک کشتی گیر را در کانون توجه خواهد بود اگر شما یک رگه برنده و دو بار همه آمریکایی به شما می دهد که لبه روانی” کاسترو گفت. “این چیزی است که من آموخته من بچه ها زمانی که آنها بازی گلف. آنها باید از نظر ذهنی قوی است. آنها می توانند ‘ تی اجازه دهید هر کسی آنها را مرعوب. اگر آنها یک مرغک شما رو به یک مرغک و یا فقط اجازه نمی دهد که شما را خسته.”

تغییر برای بازیکنان شده است آشکار گفت: یکی بالای نخل کویر بازیکن.

“ما کل کل عمل رژیم تغییر کرده است” گفت: junior کریس Wardrup که به عنوان یک دانشجوی سال اول برنده CIF-SS فردی عنوان شده است. “ما در حال تمرین سه یا چهار و حتی پنج روز در هفته بسته به اینکه چگونه بسیاری از مسابقات را داریم. به طوری که بسیاری به دلیل زیر نی ما خواهد عمل مانند دو بار در هفته حداکثر. اگر ما تا به حال مسابقات ما نمی خواهد زحمت تمرین زیرا هر کس به شیوه خود به خود.”

کاسترو گفت که او تا دلایل دیگر برای دوست داشتن گلف.

“به این دلیل است که من آن را دوست دارم این است که نمایشگاه” کاسترو گفت. “هیچ دفاعی وجود دارد هیچ داوران. آن را فقط صداقت و آنچه که شما در چیزی است که شما به عقب بر گردیم.”

آزتک ها در انتظار عمیق حذفی اجرا

کاسترو اذعان مصرف بیش از پالم دزرت تیم بزرگی است وضعیت برای هر مربی پس از آزتک را از دست داده ارشد که با بازی در اکثر مسابقات در سال 2019 در تیم اعتقاد underachieved تنها به CIF-SS تیم مقدماتی شکست را به دولت پس از مسابقات برای دولت عنوان دو سال گذشته. کاسترو تا به انتظارات این تیم است.

“بله, من می خواهم را به نفع خود دولت عنوان,” او گفت:.

آزتک به نظر می رسد دست پایین مورد علاقه را به نفع خود کویر امپراتوری لیگ دوباره در این فصل است. با Wardrup به عنوان رهبر این تیم به احتمال زیاد زمینه یک تیم بدون ارشد برای بسیاری از مسابقات. در حال حاضر در این فصل باز بازی در برابر سایه تپه آزتک ارسال شده از یک تیم امتیاز 1-تحت 174.

“خواهیم دید که چگونه از آن می رود. ما تقریبا همان تیم ما در سال گذشته بود” Wardrup گفت. “ویلیس (Panzarello) شروع به بازی خیلی بهتر و جرمی (Kallman) قطعا بدست بهتر از سال گذشته است. ما به دنبال به مانند تقریبا همان تیم بر روی کاغذ. خواهیم دید که اگر ما می توانید آن را کمی بیشتر در این سال از طریق CIF است.”

دیگر بازگشت آزتک شامل برادن Bernaldo کابوت الیس و Ryln هدلی.

در حالی که آزتک باید برنده دلم نبرد برای کسب مقام دوم در لیگ می تواند رقابتی تر شده است در سال. La Quinta در حال حاضر ارسال شده از یک تیم امتیاز از 209 در یک مسابقه و بازگشت بازیکنان هارون لوپز, Arri Arbaugh و charos, David.

در حالی که سایه تپه را از دست داده به نخل کویر این هفته شوالیه’ 215 نمره خود را با بهترین نمره از اوایل فصل. براندون LaFond, Caden ترومن و سام Perea در میان تیم های برتر بازیکنان. رانچو مایراج تا به حال یک برنامه قوی برای چندین سال, برنده لیگ عناوین در کویر دره لیگ قبل از تغییر به دلم سال گذشته است.

خاویر شده است و دوم-بهترین تیم در لیگ بازی برای خیلی از دهه گذشته هل دادن نخل کویر سخت در تعداد کمی از کسانی که سال ها اما ممکن است بسیار قوی که در سال 2020 است. پالم اسپرینگز در ادامه به ساخت یک بهبود برنامه یک برنامه است که فقط چند سال پیش تلاش برای زمینه یک تیم کامل برای مسابقات.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>