با رکورد COVID-19 مورد سنبله در بروارد آن زمان از نظر ما نیاز به ماسک | نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

ما می دانیم که چگونه به سرعت گسترش coronavirus. ما فقط آن را انجام نداده اند به طور موثر در فلوریدا.

با پوشیدن یک ماسک و حفظ اجتماعی فاصله ضروری است برای اطمینان از ما باز باقی می ماند به عنوان یک دولت بدون خطر ادامه داد: افزایش موارد است.

به عنوان موارد افزایش می یابد ایالت Gov. ران DeSantis این هفته توصیه می شود از ماسک استفاده کنید اما رد تماس به تصویب یک ایالت دستور. DeSantis’ تصمیم به عمل مجبور است محلی را انتخاب و در حال حاضر برخی از اعمال مورد نیاز خود را از جمله نارنجی, نخل, ساحل, Pinellas و میامی-Dade شهرستان ها و کلید های فلوریدا.

اجباری در استفاده از ماسک در مکان های خاصی است که قیمت های کوچک به پرداخت اگر ما می خواهیم کسب و کار ما را باز باقی می ماند و اقتصاد به بهبود می یابند. این ممکن است تنها راه برای آهسته رکورد تعداد موارد جدید ما دیده ایم در روزهای اخیر و جلوگیری از تخلیه بیمارستان تخت هواکش و تجهیزات حفاظتی.

به عنوان فلوریدا امروز دیو برمن گزارش روز شنبه, کمیسر Bryan Lober پیشنهاد کرده است که افراد ملزم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در کسب و کار به جز زمانی که آنها در حال غذا خوردن و یا ورزش. ما از Lober تماس اما او خاص به صورت فشار از دیگر کمیسیون.

اخبار این هفته که برخی از Brevard County رستوران ها بسته شده اند از احتیاط اخیر عفونت سنبله نشان می دهد که به سادگی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی نیست به اندازه کافی برای پرش شروع به اقتصاد است. مردم نیاز به احساس امنیت زمانی که آنها بیرون رفتن و برای بسیاری از افراد که به معنی دیدن سرورهای رستوران و فروشگاه کارگران و مشتریان دیگر با پوشیدن ماسک. ما در معرض خطر بدتر اقتصادی اثرات مگر اینکه ما تهاجمی در مهار این ویروس گسترش یافته است.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis رد ایالت اجباری پوشش سیاست

بروارد دیده است چهار روز مستقیم از یک سه رقمی را افزایش می دهد در coronavirus موارد است. روز شنبه شهرستان تنظیم یک رکورد تازه با 250 تازه ثبت موارد در مجموع بیش از 1,547 موارد پس از همه گیر آغاز شد. ما تا به حال 17 نفر در شهرستان است.

DeSantis شده است و تمایلی به نیاز به ماسک و گفت: “شما گرفتن بیشتر مگس را با عسل از سرکه.”

ما تلاش کرده اند و بدیهی است که آن را کار نکرده به عنوان فلوریدا است که در حال حاضر در حال تماشا به عنوان یکی از پتانسیل های بعدی فاصله از این بیماری همه گیر. ما می دانیم که خروج از آن به مردم به پوشیدن کمربند ایمنی و یا دریافت بیمه اتومبیل کار نمی کند به طور موثر به عنوان نیاز به آنها را به انجام این کار.

فرماندار نسبت به مورد اخیر افزایش به افراد جوان آلوده شدن (در بروارد متوسط سن افراد آلوده رفت و از اوایل 50s در هفته های اخیر به 37 روز شنبه). روشن است که با وجود توصیه های مردم اند و نه گوش. آنها در حال حاضر می تواند آلوده و/یا بیشتر ساکنان آسیب پذیر است.

ما می دانیم دفاع اجباری استفاده از ماسک در یک محافظه کار شهرستان مانند بروارد یک نبرد دشوار. آن ممکن است باعث تحریک کسانی که به نوشتن به ما هیئت تحریریه و می گویند: “ما باید به مردم اجازه تصمیم می گیرید که آیا به پوشیدن ماسک” یا این که در پس دفاع ما از “دولت استبداد.”

بیشتر: افزایش تعداد بروارد موارد می آید بر روی پاشنه از دولت “فاز دو” بازگشایی

برخی می گویند استفاده از ماسک باید یک انتخاب شخصی — “اگر من مریض که مشکل من!”

آنچه که آنها قادر به تشخیص است که ماسک به خصوص پارچه آنهایی که طراحی شده است در درجه اول برای حفاظت از دیگران است.

البته یک ماسک نیاز باید این معنی نیست که شما باید پوشیدن یک در هر زمان شما گام به گام از خانه. مکان های که در آن مردم می توانند با خیال راحت حفظ 6 پا فاصله و رستوران و بار, کاربران که در حال خوردن یا نوشیدن باید معاف و همچنین هر گونه فعالیت که در هنگام استفاده از ماسک ها امکان پذیر نیست و یا امن (یعنی مردم کار کردن در یک باشگاه ورزشی و یا یک بیمار در صندلی دندانپزشک) هنگامی که با پوشیدن یک ماسک تاثیر می گذارد توانایی خود را به انجام کار خود را و یا زمانی که آن را می تواند ایجاد خطر برای سلامتی (یعنی کسی که با یک موجود از قبل مشکل تنفسی).

و در حالی که اجرای دشوار خواهد بود, ما می دانیم که از تجربه های اخیر که اجرای همه چیز نیست. دولت “امن تر-در-خانه” نظم و خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور در مراحل اولیه این بیماری همه گیر نمی شد به طور کامل اجرا با چند مورد استثنا اما مردم و کسب و کار اکثریت پیروی و آنها آهسته ویروس گسترش یافته است.

وقتی که می آید به مجازات این نقطه نباید به دستگیری افراد و یا آنها را به پرداخت جریمه های سنگین. در اورنج کانتی وجود دارد هیچ جریمه برای متخلفان اما اگر بخش دریافت یک شکایت که یک کسب و کار است که نقض آن را نگاه کنید که چگونه برای رسیدگی به آن است. مقابله با بزرگ جماعات maskless مردم در داخل خانه باید اولویت بیش از پس از رفتن افراد است.

همچنین ممکن است می گویند ” من نباید مجبور به صرف پول خرید یک ماسک.”

ما به توافق برسند.

همین دلیل است که دولت های محلی است که ماسک های اجباری نیز باید آنها را به طور گسترده ای در دسترس است. Brevard County, در حال حاضر توزیع تجهیزات حفاظت فردی به شهرستان و ادارات و شهرداری ها بیمارستان ها و دیگر مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سالمندان امکانات. به تاریخ 461,261 ماسک توزیع شده برای هزینه $262,484 شهرستان سخنگوی همین واکر گفت.

بدون در نظر گرفتن فقط یک ماسک!

ضمنا شما لازم نیست که صبر کنید برای یک محلی نیاز به پوشیدن ماسک. گوش دادن به ما کارشناسان محلی:

“من خوشبین هستم که ماسک و بهداشت دست باقی می ماند اصلی دفاع در برابر قطرات عفونت,” دکتر گفت: Saima عباس, بیماری های عفونی پزشک در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای.

“در اتاق عمل ما با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از بیمار از ما میکروب ها. در جای دیگر ما آنها را می پوشند برای محافظت از خودمان و همه ما در دیدار با” دکتر گفت: پاملا Tronetti مدیر پزشکی از پیری خدمات در Parrish مرکز پزشکی.

با که گفت, نهایی ما توصیه این است که: نمی شود یک knucklehead.

برای یک بار هزارم: پوشیدن ماسک!

فلوریدا امروز سرمقاله تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری محلی. برای پاسخ به این سرمقاله در نامه ای به سردبیر ایمیل تا 250 کلمه به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و محل اقامت و شماره تلفن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>