با سه روز باقی مانده در جلسه قانونی, سیاه قانونگذاران خواستار اقدام در می سی سی پی پرچم

لدگر | No comments

حدود 40 عمدتا سیاه و سفید به قانونگذاران ایستاده در مقابل مراحل می سی سی پی در کنگره در روز سه شنبه بعد از ظهر. در مقابل آنها و بیش از شانه خود را چهار دولت پرچم مزین با مؤتلفه نبرد نمادهای flapped در یک نسیم است.

خلاص شدن از شر این رهبران گفت: بارها و بارها پرچم است که در استفاده از 1894. آنها خواست همکار خود قانونگذاران برای رای دادن در این موضوع این هفته است.

“ما نیاز به اتخاذ یک پرچم است که وحدت و فراگیر” گفت: سناتور. آنجلا ترنر-فورد D-West Point, صندلی قوه مقننه سیاه حزبی. “این پریشانی عاطفی که در حال حاضر پرچم استمرار بر مردم رنگ گسترش در سراسر ایالات متحده, مصاحبه ما و نیاز مردم به ادعای ما مرداب و رتروگراد. ما نیاز به یک نام تجاری جدید ما نیاز به یک نماد جدید.”

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز رد پیشنهاد خواستار دولتی دو پرچم در می سی سی پی

روز سه شنبه در کنفرانس خبری ویژه برخی از دولت برجسته ترین آفریقایی رهبران سیاسی — ترنر-فورد و رهبران دموکرات از مجلس نمایندگان و سنا در کنگره رابرت جانسون و بهداشت ، جرثقیل سیمونز. جانسون گفت: وجود نمی نیاز به یک جایگزین طراحی تایید نشده — اما نسخه فعلی باید در نظر گرفته شود.

او ابراز اطمینان کرد قانونگذاران خواهد رای در پرچم این هفته قبل از پایان جلسه روز شنبه.

اما هنوز مشخص نیست در صورتی که اتفاق خواهد افتاد تا در اواخر این جلسه پس از مهلت قانونی گذرانده اند. دولت جمهوری خواه رهبری از جمله مجلس فیلیپ کان و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann را متعهد به برگزاری یک رای.

قبل از رای گیری در پرچم خود را — و یا قرار دادن آن در یک رای گیری برای رای دهندگان برای تصمیم گیری — رهبران باید امن دو سوم اکثریت در هر دو 122-عضو خانه و 52-عضو مجلس سنا به حالت تعلیق در قوانین است.

تماس به تغییر پرچم که پدید آمده اند چندین بار در طول سال به دست آورده حرکت بی سابقه در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در دست پلیس و تظاهرات در سراسر کشور است. بود که پس از گپ, SEC و کنفرانس ایالات متحده آمریکا خواستار پرچم را برداشت و ایالتی می سی سی پی در حال اجرا پشت Kylin تپه گفت: او نشستن مگر اینکه آن را تغییر.

بنوازند و کسب و کار و کالج رهبران و برخی از قانونگذاران جمهوری خواه به نام پرچم حذف در روزهای اخیر. و زودتر سهشنبه محافظه کار-تکیه و تاثیر گذار می سی سی پی Baptist Convention بخشی از کنوانسیون باپتیست جنوبی اعلام کرد آن را بیش از حد مورد علاقه تغییر پرچم.

بیشتر: “یک مسئله اخلاقی’: می سی سی پی تعمیدی تقبیح پرچم دولت خواستار تغییر

“در حالی که برخی ممکن است این زمان پرچم به عنوان یک جشن میراث فرهنگی بخش قابل توجهی از دولت می بیند آن را به عنوان یک یادگاری از نژاد پرستی و نماد نفرت گفت:” شاون پارکر مدیر اجرایی و خزانه دار از MBC.

می سی سی پی, سیاه قانونگذاران خواستار شده است برای پرچم را برداشت ،

“این واقعا جالب است که این پرچم ما در اینجا در مورد امروز بود و نه پرچم, پرواز, می سی سی پی در طول جنگ داخلی” گفت: تشکر. ادوارد Blackmon D-کانتون. “می سی سی پی بود و پرچم های مختلف با ماگنولیا درخت در آن است.”

او با اشاره به پرچم تصویب شد و پس از بازسازی و به “یادآوری سیاه عامیانه شما ساخته نشده آن نشده است. که Confederates هنوز کنترل خود امرار معاش کیفیت خود را از زندگی است.

“ما مبارزه شده است که نماد همیشه از” اضافه شده Blackmon که خدمت در قوه مقننه از سال 1980s. “شر بزرگ بوده و متعهد در برابر جامعه ما به دلیل این که (مؤتلفه) پرچم. کو کلاکس کلان به تصویب رسید آن را به عنوان پرچم خود را بیش از حد. در عین حال هنوز هم ما در اینجا امروز گفت: “این (مؤتلفه) پرچم نیاز به رفتن.”

تماشای روز سه شنبه در کنفرانس خبری از حاشیه بود و خدمات عمومی کمیسر براندون پریسلی, سفید دموکرات از شمال می سی سی پی. او راننده سرشونو تکون دادن در توافق به عنوان های مختلف, سیاه, رهبران صحبت در مورد از بین بردن پرچم.

در سال 2001 پریسلی رای با اکثریت Mississippians برای نگه داشتن زمان پرچم و آن متفق نماد. نوزده سال بعد در سن 42, او گفت که او نمی خواهد همان را انتخاب کنید. او نسبت به رای خود و سپس به “بچه گانه تاب نادرست دلتنگ” از سابقه او در حال رشد بود.

پریسلی صحبت از راه رفتن خود را “با مسیح” در سال های پس از. او در مورد چگونه او را به دنبال مشاهده جهان “از کسی دیگری چشم انداز.” او گفت که او را تشویق همکار خود مقامات منتخب در مجلس برخی از آنها ممکن است عصبی در مورد عواقب رای به حذف پرچم.

“بسیار به ندرت در زندگی آیا شما یک فرصت برای محو یک اشتباه” پریسلی گفت. “بسیار به ندرت است که شما انجام دهید. آن را.”

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>