زن متهم سابق نمایندگان و کلانتر از سوء رفتار جنسی در می سی سی پی

لدگر | No comments

MACON, از دست ندهید. — یک زندانی سابق در می سی سی پی, شهرستان واصل طرح دعوی در دادگاه گفت که او مجبور به داشتن رابطه جنسی با دو نماینده و از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط یک کلانتر سابق در حالی که او پشت میله های زندان.

الیزابت نی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر سابق Noxubee County Sheriff تری Grassaree و معاونان سابق ونس فیلیپس و worldnews رسانه های خبری گزارش روز سه شنبه.

این طرح دعوی در دادگاه واصل اواخر ماه گذشته متحده که نی بود مجبور به رابطه جنسی با فیلیپس و کلارک در حالی که در انتظار محاکمه در یک سرمایه اتهام قتل در 2015 تیراندازی مرگ Kristopher Haywood. در مقابل این دعوی متحده نی داده شد تلفن همراه تا به حال یک مبل به همراه او بود و به عنوان یک درمان قابل اعتماد با مزایای اعطا شده به زندانیان دیگر.

بیشتر: محاکمه تاخیر برای 4 متهم به قتل پایتخت

طرح دعوی در دادگاه نیز متحده Grassaree نامناسب لمس نی و خواستار آن شدند که او را به او ارسال جنسی صریح, عکس و متون از او ممنوع است تلفن همراه در حالی که پشت میله های زندان.

نی و سه مظنون دیگر بودند از زندان آزاد شده در ماه نوامبر سال 2019 پس از شواهد جدید پیدا شده بود WCBI-تلویزیون گزارش شده است.

از معاونان سابق و کلانتر به حال اظهار نظر در طرح دعوی در دادگاه در رسانه های خبری گزارش شده است. معلوم بود که آیا آنها تا به حال وکلای مدافع که می تواند نظر از طرف آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>