کارگر در دولت در کاکائو گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

صاحبان زمین های جنگلی عوام و کسب و کار مجتمع در کاکائو در سپاه پاسداران هستند پس دولت کارمند, گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus این ماه است.

“ما مطلع شده است که یک کارمند دولت که به خانه رفت در 14 مارس است پس از آزمایش مثبت گفت:” توماس Yardley, یک وکیل و مدیر اموال است که بخشی مالک این مجتمع در میشیگان خیابان.

دفتر پیچیده است ترکیبی از شرکت های خصوصی و سازمان های Yardley گفت. کسانی که شامل مشاوره و روانپزشکی و یک سازمان دولتی است که کمک می کند تا افراد با ناتوانی در پیدا کردن کار.

Yardley گفت: هیچ کس نمی شده است در داخل متاثر از دفتر از کارمند گزارش شده بیمار است. به او گفته شد توسط سازمان های دولتی هیچ کس نمی خواهد به بازگشت به دفتر حداقل تا مارس 30.

“قبل از این اتفاق افتاده است, من تا به حال در حال حاضر قفل شده است و من لابی و من انجام همه چیز را از طریق تلفن” Yardley گفت:, و اضافه کرد که او بوده است ramping تا مطابق با اصول بهداشتی اقدامات در دفتر.

آن را نه تایید شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت اگر این یک مورد جدید از coronavirus است که آن را به سومین مورد تایید شده در Brevard County میان جهانی همه گیر.

دو مورد تا کنون گزارش شده در بروارد شده اند Northrup گرومن کارمند و یک زن 76 ساله ای که اخیرا در تماس با یک شناخته شده COVID-19 بیمار در حالی که در نیویورک است.

Yardley گفت که با وجود در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی او می داند که خطر نیست کاملا قابل اجتناب بود.

“ما احساس می کنیم ما آماده شد قبل از همه این اتفاق افتاده است. آن را فقط یک ماده از زمان قبل از همه ما در معرض.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>