کار از خانه و افزایش سه پسر در طول COVID-19 شده است یک برکت و رحمت و سخت | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

“خداوند به من قدرت تحمل من نعمت است.”

این نماز من مادر در قانون تا به حال نمایش داده شده در آشپزخانه خود را برای چند دهه. من به تصویب رسید آن را به عنوان سرود. آن است که روزانه گاهی اوقات در ساعات نماز در قلب من این هشت هفته های اجتماعی فاصله کار از خانه و از راه دور یادگیری برای فرزندان ما.

آن را به طور خلاصه احساسات من کاملا در این زمان. من احساس می کنم خوش شانس به کار گرفته شود به امن و سالم و قادر به صرف روز من با مردم دارم در یک خانه با تمام وسایل رفاهی ما همیشه می تواند نیاز.

اما آن سخت است. این خیلی سخت است.

بیشتر: فلوریدا است که بازگشایی, اما دست کم گرفتن COVID-19 در معرض خطر خود شما | Rangel

من نوسان بر اساس ساعات روز بین احساس اینکه ما در حال انجام باشه و احساس ضعف با استرس و اضطراب است. به عنوان یک نوع شخصیت, من عاشق می شود اما کار از خانه با سه پسر در سن 8, 7 و 2 قطعا من تست قدرت ذهنی و عاطفی.

در حالی که روز به نظر می رسد طولانی و خسته کننده به پسران من از خواب بیدار شدم قبل از اینکه خورشید هر روز تاکید کرد در مورد اینکه آیا من قادر به دریافت همه چیز من نیاز به کار انجام می شود. هر شب شوهر من باید به زور مرا به راه رفتن به دور از ظروف سرباز یا مسافر و ناتمام به انجام لیست.

در این گاه به گاه روز که در آن لیست به پایان رسید و من می توانید آه امداد تنفس قبل از خواب, اضطراب در مجموعه است که من باید آن را تمام انجام دوباره روز بعد. و روز بعد از آن. برای کسی که نمی داند برای چه مدت.

عدم اطمینان از آینده است که شاید سخت ترین جنبه این همه برای من.

دوم نزدیک است من نقش جدید به عنوان هماهنگ کننده آموزش و پرورش برای فرزندان من است. آموزش از راه دور است یک برکت و لعنت. این یک برکت و رحمت به دلیل آن را فراهم می کند ساختار و برخی از صورت ظاهر از حالت عادی برای بچه ها. آنها در حال تعامل با معلمان و دوستان است. ما آزادی 7 معلمان ابتدایی ارائه شده جالب تکالیف است که باید کمک کرد تا پسران ما روند این بیماری همه گیر و احمقانه برخی از سرگرم کننده در طول راه. این است که نگه داشتن انرژی خود را به سطح قابل کنترل — محدود کردن با صدای بلند وحشی rowdiness به زمان استراحت و یا شب — و آن را ممکن است برای من و همسرم برای کار از خانه بدون سر و صدا ثابت.

اما چالش وجود دارد. داشتن کلاس اول-کار بر روی یک کامپیوتر سرگرم کننده بود اما به عنوان هفته رفتن در آن را از دست داده است به تازگی. هر روز آن را می شود کمی سخت تر برای کمک به او را به ماندن در کار است. و در حالی که من سوم-گریدر گرفته شده برای مجازی تکالیف بسیار خوب خود را پیدا جدید استقلال نیز به عنوان ابراز خصومت نسبت به من نظارت.

در حالی که معلمان در حال بررسی مدرسه آنها قادر به ارائه بازخورد زمان واقعی اصلاحات و تشویق است که کمک به بچه ها فشار را به بهترین خود را و یا یادگیری از اشتباهات. بنابراین من انجام این کار, اما واقعیت این است که بچه ها نمی خواهم مادر به ارائه اصلاحات; آنها ترجیح می دهند به خانه یک پروژه تکمیل و شنیدن ما ستایش و تماشای ما پین آن را به یخچال.

من کار از خانه را شاید بتوان سخت ترین کودک نو پا من. او بیش از حد جوان به درک به همین دلیل حتی اگر من خانه من می توانم به او 100 درصد از توجه من. آن را احساس مثل من شکستن قلب خود را در هر زمان به من می گویند: “در یک دقیقه. مامان به…”

در حالی که کار من شده است بسیار انطباق مدیریت از راه دور تیم upending فرآیندها و برنامه ها و مرور از عدم اطمینان از آینده باید قطعا یک چالش است. هنوز هم من پیدا کردن کار با ارزش و انرژی زا است. به عنوان یک شریک محلی ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت weVENTURE است که در خط مقدم کمک به کسب و کار از طریق این بحران است.

کار من نیز به من کمک کرد حفظ این معنا از جامعه است که بسیار حیاتی برای توانایی ما برای انجام در طول این بحران بی سابقه ای. این یک چیز است که به صورت فیزیکی جدا شده; کاملا متفاوت است به فکر می کنم شما در حال رفتن را از طریق این تنهایی. هر کس صدمه زدن به. هر کس در تلاش است. برخی ممکن است تلاش بیشتر از دیگران, اما هر یک از ما بدون توجه به وضعیت ما است که با داشتن یک زمان سخت به مرور این طبیعی است.

کمک به زنان دیگر منجر به چالش نگه داشتن کسب و کار خود رفتن الهام بخش من برای آن را نگه دارید با هم. اگر او می تواند آن را انجام دهد من می توانم آن را انجام دهد. و اگر من می توانید آن را انجام دهید, دوست, بنابراین شما می توانید.

کاترین Rudloff مدیر اجرایی weVENTURE (که قبلا در زنان مرکز کسب و کار). راه اندازی شد در سال 2007 در فلوریدا فن آوری weVENTURE تسریع رشد برای کارآفرینان ارائه سفارشی مربیگری کسب و کار, آموزش و پرورش, آموزشی, و, شبکه, برنامه. برای اطلاعات بیشتر www.weventure.fit.edu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>