گیدر: هتیزبرگ ماهیگیر شکسته دولت ضبط

لدگر | No comments

آن را در زمان او 5 1/2 ساعت به زمین گیدر و هنگامی که مایک McElroy سوم وزن در تصویب مسیحی ماهی بود عظیم 236.6 پوند است.

ثبت رسمی تایید شد در نشست روز سه شنبه کمیسیون امور خارجه برای منابع دریایی. این ماهی میشکند سابق رکورد 205.8 پوند بود که از سال 2001.

مانند بسیاری از مردم McElroy, ماهیگیری رفت به تصویب زمان و گرفتن برخی از غذاهای دریایی تازه به غذا خوردن در طول coronavirus بیماری همه گیر. رکورد خود, گرفتن, آمد, مارس 30 چند روز قبل از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور داد یک پناهگاه در محل.

ریوز گفت: زمانی که او به مردم به ماندن در خانه که ماهیگیری خوب, تفریح, تا زمانی که دستورالعمل های اجتماعی فاصله در حال تمرین است. McElroy زندگی می کند که در هتیزبرگ مجموعه ای از تصویب مسیحی در 29 فوت دوقلو V قایق. او به تصویب مسیحی به ماهی وزن در 31 مارس است.

شکار بوقلمون: می سی سی پی شکارچی کیسه های چهار ریش سفید پرخور

‘این یک وحشی-حیوانات به دنبال’: 38 میلیون سال نهنگ قطعات موجود در Yazoo شهرستان

“این بزرگترین نگه داشتن ماهی های من تا کنون گرفتار” McElroy گفت: اما وجود خواهد داشت بسیاری از ماهی در فریزر.

“ما در حال غذا خوردن مقدار زیادی از آن گفت:” McElroy, که گفت که او را دوست دارد خام ماهی تن. او همچنین مشترک با خانواده و دوستان است.

“اگر او تا به حال آن را در طول سال 2018 می سی سی پی ساحل خلیج فارس Billfish کلاسیک آن را شکسته اند, دولت ضبط و برنده یک نیم میلیون نقدی گفت:” بابی کارتر مدیر مسابقات ماهیگیری. این مسابقات هنوز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 1-7 در Golden Nugget Casino بیلخی.

عظیم تن ماهی نبود نصب شده در روش سنتی است. McElroy دیدم نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی از اقیانوس چشمه هنرمند کریگ ann kennedy و نام او را از قایق درخواست در مورد Gyotaku.

هنر باستانی ژاپنی خط تکرار واقعی ماهی. کار به عنوان کریگ ann kennedy هنر “من معمولا چند ماهی تن در بهار و یک چند در پاییز” ann kennedy گفت.

او رنگ ماهی با آب بر اساس جوهر غیر سمی و انتقال تصویر بر روی یک بوم برای مقیاس. آن را کمی سخت تر انجام یک تن گفت: از آنجا که این ماهی بسیار دور. او با استفاده از عکس های او را گرفته شده از ماهی به رنگ های معتبر و ایجاد قاب عکس.

“این خواهد بود که حدود 48 اینچ اینچ,” او گفت: از اندازه قاب مورد نیاز برای این ماهی است. “این ضرب و شتم رکورد قدیمی مانند 32 پوند,” او گفت: رکورد-تنظیم ماهی تن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>