ان کوه String Band preps برای سال جدید و در آستانه کنسرت در اسپن

اسپن تایم | No comments

ان کوه رشته گروه خداحافظی غم انگیز 2019 و به دنبال 2020s به عنوان معشوق, کلرادو, بلوگراس, باند آماده به تیتر این ویلر خانه اپرا در شب سال نو.

گروه co-founder جف Austin که در سمت چپ ان کوه در سال 2014 درگذشت ناگهانی در ماه ژوئن در سن 45. گروه طرفداران خود و مترقی بلوگرس جامعه پرداخت ادای احترام به Austin ماه گذشته در یک کنسرت به نفع در 1stBank مرکز در برومفیلد.

نشان می دهد آورده به ظاهر همه از بلوگراس صحنه که ان کوه شکوفا شده است در پس از تاسیس آن در سال 1998 است. راه آهن زمین و پس مانده ماهی قزل آلا وجود دارد بدنام Stringdusters و Travelin’ McCourys بیل Nershi و Noam Pikelny داغ ظهور و سام بوش.

“این احساس خوب به استقبال روی صحنه در شیوه ای که ما بودند” ان کوه بانجو بازیکن دیو جانستون گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در بولدر. “آن را به حال یک مدت اثر مثبت بر من. من فکر می کنم ان کوه String Band ممکن است مهم تر از هر چهار نفر از ما احتمالا می تواند مورد نظر باشد.”

Austin او معتقد شده اند که احساس خشنودی توسط شب از اجرای خود را به جامعه موسیقی و خانواده.

“این وحشتناک شرایطی که تحت آن شما به کسانی که در پیوستن به” جانستون گفت. “اما من فکر می کنم جف شده خواهد بود خوشحال می دانیم تاثیر او بود.”

هنگامی که آستین به سمت چپ باند ان کوه را انتخاب کرد به تکامل — سعی کنید از برخی از سنتی بلوگرس تنظیمات از آن تجربی در اوایل سال و بیشتر ساختار آهنگسازی که در آن 2015 آلبوم “گوسفند سیاه و سفید” و 2017 “عشق. Ain’t Love.”

جانستون گفت: این گروه فرایند خلاق است به تمرکز songcraft به ساخت improvisatory ریشه.

“یکی از فوق العاده و افتضاح چیز در مورد اصلی گروه بود که شما هرگز نمی دانستند چه در حال اتفاق از اندازه گیری برای اندازه گیری” جانستون گفت: با خنده. “هر کس freestyling همه چیز. … چه خوش شانس بود که شما می توانید تعداد در هر کس بیشتر یا کمتر برای کمک به شما یک تجربه خوب.”

آنها آویزان بر روی حس کنجکاوی و جرقه های خلاق از اوایل سال, در حالی که بخشی در برخی از هرج و مرج است. به عنوان آنها بالغ و عضویت تکامل یافته آنها سعی کرده اند به آویزان بر روی آن هرزگرد روح در حالی که اعمال برخی از ساختار در این فرآیند است.

“ما در بر داشت یک راه برای صندلی-of-the-شلوار قطعات این پروژه به بیرون می آیند و برای ما به اصلاح آن در ساختار بخشی,” او توضیح داد.

برای شب سال نو نشان می دهد, البته, آنها در حال برنامه ریزی و خشنود مجموعه ای که می سازد تا به نیمه شب.

“همه شرط ها” جانستون گفت. “ما برخی از چیزهایی که در این آثار است که معمول نیست. و بخش بزرگی از موفقیت در سال جدید نشان می دهد این است که یک لیست مجموعه است که به ارتباط با مردم و رو به بالا حرکت, نشاط بخشی عنصر است.”

هر چند ان کوه نقش آسپن به طور منظم تعطیلات نشان می دهد علائم این گروه اولین بار در ویلر پس از روز از 7908 ترانه سرا, جشنواره, زمانی که آنها در این ماجرا با جان اوتس. آنها ساخته شده ایم تا شکم خود را Aspen محل در سال های پس از.

و در حالی که بسیار تغییر کرده است برای ان کوه, گروه استعداد درخشان برای بازی پرت و دور افتاده پوشش آهنگ ها باقی می ماند همان. اخیر نشان می دهد که شامل پنج بخش بلوگرس ترتیبات لو رید “پیاده روی در سمت وحشی” و Led Zeppelin را “مه آلود کوه هاپ.”

پیدا کردن پوشش می دهد یک فرایند کیمیاگری برای گروه. هنگامی که اتصال آنها با یک آهنگ — بدون توجه به نوع — آنها می دانند که آنها می توانید آن را به کار در یک رشته-band, آرایش.

“این آهنگ, آنها عاطفی رزونانس با همه ما در یک راه یا دیگری, به طوری که آنها آسان به انتخاب کنید,” او گفت:. “وجود دارد فقط برخی از جزء است که مرموز و سرد و جادویی. … ما می دانیم که یک آهنگ در حال رفتن به چوب در اطراف هنگامی که همه احساس می کند که راه در مورد آن.”

نگاه به آینده در 2020s جانستون گفت: گروه طرفداران اختصاص داده شده باید انتظار چیزهای بزرگ از ان کوه.

“من احساس می کنم ما در آستانه یک, خلاق, دستیابی به موفقیت,” او گفت:. “من نوشتن است به طور مداوم. قطعا وجود دارد بسیاری از موسیقی های جدید که شروع به دید و من می خواهم به ترک خوردگی در برخی از مسائل به آن وجود دارد.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>