شما می توانید و باید هنوز هم رفتن به دکتر با وجود COVID-19 pandemic | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

به عنوان COVID-19 وضعیت همچنان به تکامل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در فلوریدا به دنبال در با خوشبینی محتاطانه.

ابتدا در اواخر ماه مارس وجود دارد یک افزایش شدید در نرخ رشد آن از موارد تازه تشخیص داده شده. با وجود افزایش چشمگیر در آخرین هفته مارس بروز به نظر می رسد که آمار فلات دوره با شروع هفته اول در ماه آوریل است. ما امیدواریم که ما آغاز خواهد شد به کاهش دید در هفته های آینده.

به عنوان ما به مقامات منتخب در حال کار بر روی برنامه و زمان بازگشایی کسب و کار ما احساس می کنیم که نیاز به آدرس های مختلف از جنبه های مراقبت از بیمار است که تبدیل شدن به یک دلیلی برای نگرانی.

با کسب و کار بسته و روزانه یک مجموعه از اطلاعات ارائه شده توسط اخبار مختلف و سیستم عامل های اجتماعی وجود دارد به نظر می رسد تمایل در جامعه نسبت به تحت درمان و اجتناب از نهادی مراقبت های پزشکی. ما باید متوجه هجوم بیماران که در حال ارائه حدت بالا فرآیندهای بیماری است که می تواند به احتمال زیاد شده است از بین می رود و یا حتی مانع, اگر مراقبت شده بود به دنبال پیش از آن.

شده اند وجود دارد بسیاری از محدودیت به محل قرار داده برای محدود کردن تماس های اجتماعی که منجر به به حداقل برسد فعل و انفعالات. این محدودیت به نظر می رسد شده اند بسیار موفق در محدود کردن بروز موارد و عوارض مرتبط با این ویروس. اما این محدودیت ها نیز به نظر می رسد که القا ترس در جامعه به ترک خانه های خود و تعامل با جهان خارج به طور خاص با سیستم بهداشت و درمان و ارائه دهندگان خدمات. این مهم است که برای برجسته کردن چند حوزه کلیدی این مسئله فشار دادن.

این مهم است که جامعه ما ساخته شده آگاه باشند از این واقعیت است که وجود دارد چند راه موجود برای دنبال مراقبت در یک محیط امن و محافظت شده به شیوه ای. بخش سرپایی داروخانه ها هنوز عامل روزانه معنی نه وجود دارد بسیاری از موانع را به مردم پر کردن نسخه خود را و مصرف داروها به طور منظم. ارائه دهندگان مراقبت های اولیه در دسترس هستند و بسیاری از آنها در حال ارائه telehealth گزینه های است که می تواند انجام شود از ایمنی و راحتی از خانه خود را.

احتمالا مهم ترین گزینه ای است که بیمارستان های ما هنوز هم امن برای مردم برای به دست آوردن مراقبت. بیمارستان های محلی تا حد زیادی عاری از COVID-19 و هنوز هم کافی تامین مناسب تجهیزات حفاظت شخصی. Brevard county شده است یکی از کم تحت تاثیر قرار COVID-19 در کشور است. هر یک از بیمارستان های ما شده است و مجدانه به ماندن بگیرید به روز و مطابق با راهنمایی از فدرال و ایالتی و بیمارستان رهبری است. این ترجمه به عدم تایید بیمارستان به دست آورد, عفونت, که بدان معنی است که ما کارکنان و بیماران امن برای مراقبت در بیمارستان های ما.

ما بسیار سپاسگزار برای غلیان احساسات حمایت از اعضای جامعه ما و می خواهید را به مطمئن شوید که هر فرد باقی می ماند به عنوان سالم به عنوان ممکن است از طریق این زمان. اگر چه ما تا به حال به بسیاری از شیوه زندگی تنظیمات به تحمل این همه گیر همه ما باید اولویت ما سلامت و آگاهی از ایمن راه های درمان در دسترس ما.

دکتر نیک مرادی توسط مدیر پزشکی مراقبت بحرانی و pulmonology در ملبورن مرکز پزشکی منطقه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>