‘شما می توانید بگویید که در آن استخوان ترک خوردگی.’ تمساح جان می سی سی پی, زن, سگ,

لدگر | No comments

زندگی در Leilani روزنبام مزرعه در Pearl River County, به نظر می رسد به طور معمول آرام. او و شوهرش رشد میوه ها و سبزیجات کشت لذیذ قارچ و پرورش مرغ و مرغ گینه. اما در 23 مه چیزی غیر منتظره اتفاق افتاده است.

“شنبه شب حدود ساعت 5 صبح من بیرون رفتن با سگ” روزنبام گفت. “من رفتم به من زنبورستان به انتخاب زغال اخته.

“من در سوم زغال اخته بوش و من تو را دیدم یک مار. مار بود و مار خوب است. او nonvenomous و متعلق به اینجا. من فقط نقل مکان کرد بیش از دو بوته.”

روزنبام ادامه داد: برداشت توت با کاراگاه نزدیکی کنار او اما او dachshund, Coco, سرگردان در حدود 30 فوت به سمت لبه 12 هکتار دریاچه و ناگهان با صدای بلند اغتشاش.

“من شنیده ام صدای بسیار ضربه محکم و ناگهانی و سگ من yelp” روزنبام گفت. “این وحشتناک بود و پس از آن با صدای بلند. شما می توانید بگویید که در آن استخوان ترک خوردگی.”

می سی سی پی gator به یاد: جهان سوگوار مرگ می سی سی پی تمساح بازمانده جنگ جهانی دوم شایعه شده متعلق به هیتلر

گربه ماهی غول پیکر: کجا که بروند و با چه سرعتی آنها رشد می کنند ؟

یک تمساح به حال سگ او

روزنبام گفت: فکر اولیه بود Coco شده بود لگد توسط همسایه خر اما که بود که چنین نیست. سگ خود را در دهان یک تمساح.

“من زد و من تو را دیدم آن را حق دور” روزنبام گفت. “من اولین غریزه بود به در. من که قرار بود برای رفتن در آب و سگ من, اما من متوجه شدم که یک ایده خوب است.”

وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهد. سگ تلاش و gator غوطه ور شده است. آن را مطرح اما سگ شد و سپس مرده. آن رفت و تحت دوباره و روزنبام سگ رفته بود.

(داستان همچنان زیر گالری.)

با وجود این واقعیت است که بسیاری از می سی سی پی به سالم جمعيت تمساح گزارش از حیوانات خانگی مورد حمله مشترک نیست اما ریکی Flynt, Alligator, هماهنگ کننده برنامه برای گروه می سی سی پی از حیات وحش و شیلات و پارک ها گفت: این اتفاق می افتد در هر سال.

“ما شاید یک زن و شوهر از موارد هر سال تایید کرد:” Flynt گفت. “حداقل یک یا دو سال و ما در پاسخ به یک وضعیت مانند آن است.

“این همیشه در نزدیکی آب. من نمی دانم که من می توانم می گویند وجود دارد یک مخرج مشترک دیگر از آن را در نزدیکی آب است.”

شکار گوزن: می خواهید برای برداشت بیشتر دلار است ؟ شکار در نزدیکی مواد غذایی توطئه نه بیش از آنها

واقعیت را بررسی کنید: آنچه که شما شنیده اید در مورد ماهی ها و بازی قوانین و مقررات ممکن است اشتباه

تمساح در حال حرکت

روزنبام گفت: او غافل تمساح در دریاچه. او گفت که او می دانست که کوچکتر gator بود اما این یکی است که تخمین زده می شود بین شش و هشت پا بلند; بزرگتر از gator او می دانستند. Flynt گفت: این زمان از سال تمساح می توانید فقط در مورد هر نقطه آب وجود دارد.

“تقریبا دو سوم از دولت نسبتا فراوان تمساح جمعیت” Flynt گفت. “تمساح به موضوع نشان می دهد تا در هر یک از بدن از آب این زمان از سال است.

“ما در حال بیرون آمدن از اوج فصل پرورش اما مردان سفر خواهد کرد بر روی زمین در جستجوی آب و زنان است. شما ممکن است دیدن تمساح در مکان های عجیب و غریب. برخی از این مردان در حال سفر به عنوان آنجا که 16 مایل است. ما که مستند شده است. برای اکثر آنها در حال حرکت چهار یا پنج مایل است. آن مرد بسیار مشتاق حس بویایی. آنها می توانند بوی یک زن برای مایل است. هنگامی که آنها دریافت کنید که احساس آنها در حال رهبری که در راه است.”

از آنجا که مردم نیاز به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در حیوانات خانگی در نزدیکی آب به خصوص در این زمان از سال است.

دیدن تمساح در جایی که کسی نیست متوجه یکی قبل از اینکه لزوما به معنای آن است که یک مزاحم اما اگر حیوان را در محل تهدیدی برای مردم و حیوانات خانگی یا دام باید آن را گزارش MDWFP بنابراین می توان آن را دستگیر و حذف شد.

“ما به مردم بگویید اگر آنها نیاز به گزارش مزاحمت تمساح تماس با دفتر منطقه ای یا ما ارتباطی رادیو, اتاق 601-432-2170,” Flynt گفت.

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>