‘شما باید به آن را تجربه’: Marvyn سحر و جادو تئاتر به ارمغان می آورد, راز, توهم به La Quinta

مایدزرت | No comments

Marvyn سحر و جادو تئاتر در لا کوئینتا واشنگتن پارک مرکز خرید نیست نگاه مانند بسیاری از خارج است. اما مانند یک ترفند سحر و جادو به نظر می رسد می توان فریب.

یک جفت درب به نظر می رسد در لابی است که شبیه به یک مینیاتور فروشگاه سحر و جادو. من گفت: به دنبال کسب اجازه برای رفتن در.

“Marvyn من ممکن است می آیند؟” از من بپرسید.

درب توهم هستند که ضربه محکم و ناگهانی مانند یک پنجره, سایه, آشکار, شیک midcentury دکوراسیون مدرن با یک نوار و یک گیتاریست جاز بازی در نزدیکی برخی از جداول.

شعبده باز Jonathan نیل است را به مرحله در محل ساخته شده است به طور خاص برای سحر و جادو را نشان می دهد. نیل به دست آورد تحسین پس از چندین حضور در “نمایش امشب” با جانی کارسون در ’80s, و همچنان به انجام در تئاتر و کشتی کروز در سراسر جهان است.

همانطور که ما منتظر عملکرد شروع به میزبان شعبده باز جف روی ناچاری جمع آوری بازدید کنندگان در اطراف یک شمارنده در نوار منطقه به سازمان دیده بان او را بزرگ سکه ناپدید می شوند. ورزشی کت و شلوار تیره با تن قرمز و سیاه و سفید بال-نوک کفش روی ناچاری عمل می کند و به نظر می رسد مانند کسی است که می تواند بازی لغز در 1960s مجموعه تلویزیونی “بتمن است.”

Foodies: این, رستوران ها, میله های در حال آمدن به Coachella Valley در سال 2020

پلازا تئاتر: نانسی سیناترا سهام سابقه خانوادگی و حرفه ای برجسته

مدرنیسم: نگاهی به درون به طور کامل بازسازی تاریخی موج خانه

بیشتر به اشتباه اشتباه او توضیح می دهد که او تکرار خواهد شد این ترفند به آرامی برای دیدن اگر کسی شرح زیر است. ناچاری که همچنین به عنوان تهیه کننده و مدیر سرگرمی در تئاتر ارائه سکه سه یا چهار بار بیشتر از قبل از او ترفند یکسان به جیم کری را “حرکت فوق العاده آهسته” از “آس ونتورا: کارآگاه پت.”

زمانی که درب به 129-صندلی تئاتر باز آن را به سختی پر می کند با تنها 30 نفر اما نیل 70 دقیقه ظاهر درجه یک. او باعث می شود ابریشم دستمال نابود می کند, طنز, کارت, کلاهبرداری با مشارکت مخاطبان و انجام توهمی است که فراتر از قوانین فیزیک است.

یک مرد از مخاطبان روابط نیل دست در دست هم و یک شمشیر با تیغه مستقیم. با دست و ساعد گره محکم به هم نیل است که قادر به ایجاد دست خود را به نظر می رسد در اطراف شمشیر در حرکات افقی.

او سپس توضیح می دهد که معروف به “حلقه پیوند” به عنوان یکی از قدیمی ترین ترفندها در جهان از سحر و جادو. اما نیل نیز متقاعد مخاطبان از صحت آن. او لینک کلیک کنید حلقه ها هم طول می کشد و آنها را از هم جدا و سپس دست هر یک به مخاطبان برای بازرسی برای اطمینان از هیچ شکاف وجود دارد. بعد از چند دقیقه حلقه ها دست به عقب و او لینک کلیک کنید و آنها را با هم دوباره.

محلی قمار در بیشتر Coachella Valley از ویژگی های تور جادوگران مانند مایکل Carbonaro و لنس برتون اما Marvyn را کند این پنج شب در هفته. نیل گفت: خورشید صحرا وجود دارد یک مزیت برای انجام در لا کوئینتا محل که در ماه سپتامبر افتتاح شد: ساختار تئاتر و مرحله خود را.

“این صمیمی اما به اندازه کافی بزرگ برای انجام برخی از مراحل سحر و جادو و شما نزدیک به اندازه کافی برای درگیر کردن مخاطب” نیل گفت. “در مکانهای دیگر که از ویژگی های جادوگران که آیا آن یک کشتی کروز با 2000 مسافر و یا یک مرحله بزرگ تئاتر آنچه شما در به دست آوردن چه چیزی شما از دست دادن در صمیمیت.”

Marvyn را پس از یک شعبده باز مشهور

Marvyn صاحب گری Beutler, که همچنین یک تازه کار شعبده باز تصمیم گرفت او می خواست برای باز کردن سحر و جادو تئاتر زیرا او احساس La Quinta مورد نیاز برخی از شبانه برای ساکنان و بازدید کنندگان است.

شرکت خود را می اندازد مدیره خلوت در شهر و یک وزیر اظهار چگونه وجود دارد “مکان های بزرگ به خوردن شام اما هیچ ربطی به بعد از شام” Beutler گفت. “همین دلیل است که من فکر می کردم این کار می کنند.”

Beutler سپس متقاعد روی ناچاری و همسر خود را به حرکت از لاس وگاس — روی ناچاری به نام طرح “جرات.”

“(Gary) گفت: “شما تنها به آن را اجرا کنید شما باید انجام دهید این است.’ چیزی که بعد از شما می دانید, من نام خود را بلوف و گفت: “مطمئن بروید و پیدا کردن یک محل.’ سپس او به من گفت: “من امضا اجاره نامه,'” روی ناچاری گفت.

Beutler گفت: هزینه ساخت و ساز بیش از 3 میلیون دلار. تیم او آغاز شده و در اوایل سال 2018 با هدف افتتاح سال گذشته وجود دارد مسائل را با مجوز و تاخیر در ساخت و ساز در حالی که تبدیل چیزی که بود ناصاف گلف به یک تئاتر.

تئاتر است که پس از Marvyn روی یک 94-سال شعبده باز قدیمی و لا کوئینتا ساکن که به دست آورده به نام مرحله “مهندس برق” به صورت بلع 35-پا رشته lightbulbs و روشن کردن 1000 وات لامپ با دست برهنه خود را.

روی راه اندازی حرفه ای خود را در سحر و جادو در سال 1949 با همسر اواخر کارول — آنها با هم کار برای 50 سال و به نظر می رسد در “اد سالیوان نمایش” شش بار. جادوگران در سراسر جهان با مراجعه به روی به عنوان یک نفوذ از جمله دیوید کاپرفیلد.

Beutler آگاه از روی وضعیت در سحر و جادو زندگی می کردند چند بلوک از شعبده باز. او اغلب بازدید و سوار روی به دکتر قرار ملاقات. در حالی که تلاش برای کشف کردن یک نام برای تئاتر آن رخ داده است به Beutler به نام آن پس از خود ،

“من ذکر آن را به همسر و اندیشه ‘(Marvyn است) یک نام بزرگ برای تئاتر'” Beutler گفت.

اما Roy گفت: در اصل نمی خواهم این ایده از آنجا که او بازنشسته شد. “من نمی خواهم که” او گفت: خورشید صحرا. او در نهایت موافقت کرد و گفت: “احساس افتخار” اما ذکر یک حرکت نزولی از تئاتر افتتاح شد.

“چه اتفاقی می افتد اگر شما نام این باشگاه پس از من است که برای تلفن های موبایل مانند من خود را مشترک و من نمی” Roy گفت. “ناگهان من تلفن شروع به زنگ زدن و جادوگران از سالها پیش در حال تماس با من گفت:” هی مرو من به یاد داشته باشید? من با شما در وسط هیچ جا سال پیش و من هنوز عمل. من می خواهم مطمئن شوید که مانند خود را در تئاتر است.'”

روی اغلب نشان می دهد تا به اجرای برنامه در روزهای یکشنبه. “من می خواهم برای دیدن جوانتر جادوگران کار و من بسیار افتخار از آنها” او گفت:.

ولی تنبل از تئاتر باز روی ناچاری گفت. “به طور منظم تبلیغات معمولی کار نمی کند و همچنین ما فکر می کردیم” وی افزود: هنگامی که در تلاش برای بازار تجربه ای که اتفاق می افتد در داخل یک سحر و جادو تئاتر.

حضور بیشتر از آن افزایش یافته کلمه از دهان. روی ناچاری پیدا کردن از یک حامی که آنها در مورد آن را یاد از کسی که در فلوریدا; شخص دیگری پرواز از تگزاس به تماشای نشان می دهد و در زمان خاموش صبح روز بعد و یک زن و شوهر در محلی متوقف شده در 23 بار در 14 هفته, او گفت:.

“یک چیزی شبیه به این, شما باید به آن تجربه” روی ناچاری گفت. “اکثر مردم هرگز به سحر و جادو تئاتر است. تا زمانی که مردم آن را تجربه کرده اند که زمانی که آنها را ” من این بود که یک شب بزرگ! در حال حاضر من آن را دریافت کنید! آه خدای من, من به همه بگویید در مورد آن.”

Marvyn را در خدمت نوشیدنی از نوار پلاستیکی سوغات فنجان — حتی انتخاب از شراب خوب لیست و مشروب بالا به قفسه. همه اجرای برنامه در Marvyn سحر و جادو تئاتر هستند 21 و بیش از.

روی ناچاری گفت: سحر و جادو برای اولین بار تاسیس شد به عنوان یک هنر انجام شده در تئاتر برای بزرگسالان و آن را هرگز به مقصد برای جوانان است.

“هدف ما این بود که یک 21 و بیش از باشگاه. آن چیزی است که برای بزرگسالان. این Coachella Valley بالغ زمین بازی” روی ناچاری گفت. “ما نمی خواهید برای انجام این بچه چیزی. بچه ها به Chuck E. Cheese یا دیزنی لند که در آن یک بچه است که قرار است برای رفتن.”

روی ناچاری انجام شده در وگاس برای 14 سال

روی ناچاری تجربه اول خود را نشان می دهد سحر و جادو در 7 سال در زیرزمین خود را در مدرسه ابتدایی در دیترویت — یک افسر پلیس به نام خوب Wilson تمرین سحر و جادو به توضیح ایمنی ترافیک به کودکان است. دیترویت امنیت عمومی مدیر اجرایی بنیاد Patty گفت: اشتغال از ویلسون سحر و جادو اجرای بخشی از گروه هدف برای پیدا کردن سرگرم کننده روش برای سرگرمی و آموزش بچه ها.

“برخی از ایمنی ترافیک بچه ها درو کارتون یکی بود ventriloquist,” گفت: اشتغال از طریق ایمیل. “آنها استفاده می شود به انجام ‘Fuzzarama’ در ’60s که در آن آنها را در مدرسه بچه ها در. تعجب نان خواهد اهدای اسباب بازی های کوچک و آنها می خواهم که جالب. بچه ها را به دیدن چیزهای پلیس هم دیگر از بازداشت مردم است.”

نشان می دهد الهام گرفته از روی ناچاری به یادگیری سحر و جادو و او به یاد می آورد به خود و عملکرد برای اولین بار در 11 سال در گاراژ خود را برای یک جمعیت از 11 کودکانی که هر یک سکه پرداخت می شود. او شروع به انجام در جشن تولد 5 دلار و شد آنچه که او خواستار “شلوغ ترین شعبده باز در دیترویت” به عنوان یک نوجوان کار بعد از مدرسه و در تعطیلات آخر هفته.

“من تا به حال پول بیشتر از پدر من که یک ابزار و قالب ساز در آن زمان بود و من تنها 17. من فکر کردم: “چرا من نیاز به رفتن به کالج ؟ من خیلی خوب در اینجا'” روی ناچاری گفت.

اما او پس از پایان دبیرستان روی ناچاری را رزرو خشک شده و او به عنوان یک فروشنده ماشین استفاده می شود برای کمتر از یک ماه. او دست هایش را زمانی که او به یاد می آورد مردم کلید برای ارزیابی و بازگشت آنها را تا زمانی که حل و فصل آنها در خرید یک ماشین جدید ساخت مشتریان به اندازه کافی گرم به پرتاب ضد آدامس تنباکو در او.

“من آموخت که چگونه برای تبدیل کردن افراد, اما, البته, من یک شعبده باز” روی ناچاری گفت. “یک روز به من گفت:” من نشان می دهد و من این نیاز سهشنبه خاموش’ و رئیس من گفت: “روی ناچاری شما باید برای کشف کردن که در آن به بازی خود را با ترفندهای سحر و جادو که در آن شما در حال رفتن به یک حرفه ای است.’ من گفت: “حق با شماست و هرگز رفت و برگشت.”

آن را تبدیل به مشاوره خوب است. روی ناچاری انجام شده در لاس وگاس برای 14 سال و در تلویزیون ظاهر شد و چندین بار از ان بی سی نشان می دهد “بزرگترین در جهان سحر و جادو” به “جری لوییس روز کارگر MDA Telethon” و فیلم تلویزیونی “Illusionists” که او نیز یک تور سحر و جادو تولید. در سال 2010 روی ناچاری برنده مرحله شعبده باز از سال از آکادمی هنرهای جادویی, یک سازمان است که به ترویج هنر سحر و جادو. او گفت که او نمی تواند فکر می کنم از هر کسب و کار دیگر او می خواهم به جای کار در.

“این باعث می شود افرادی که فکر می کنم آنها بی زندگی و فکر می کنم آنها آن را دیده ام همه آن را تمام انجام داده و یا آنها فقط با حوصله و زندگی آنها چیزی است که آنها نمی توانند درک کنند و بفهمند که آن را به ارمغان می آورد حس تعجب در انسان می کند و آنها را متوجه آنها نمی دانند که همه چیز” روی ناچاری گفت. “آن humbles آنها کمی و امیدوارم آنها کمک می کند تا پیدا کردن کودک درون خود را دوباره. من آن را انجام دهید به دلیل آن را سرگرم کننده برای انجام و آن مردم را خوشحال می کند.”

همانطور که از تئاتر وارد کویر ماه های تابستان روی ناچاری است که برنامه ریزی را در اشکال مختلف از سرگرمی مانند کمدی هیپنوتیزم که او به عنوان “خنده دار به تماشای.” استاد هیپنوتیزم ران Stubbs برنامه ریزی شده است به انجام در Marvyn در مارس 16.

“من استفاده می شود به انجام (کمدی هیپنوتیزم) سال پیش” روی ناچاری گفت. “شما مردم در صحنه و شما باید این افراد تصور چیزهای خاصی واکنش نشان می دهند به چیزهای خاصی و شاید شما به کسی بگویید. ‘شما شده است به ماه و شما می دانید ماه زبان. می تواند به شما صحبت می کنند به این شخص دیگر؟’ همه ناگهانی آنها در حال صحبت کردن در این زبان آنها ساخته شده است.”

اگر شما بروید

چه: Marvyn سحر و جادو تئاتر

که در آن: 46-630 Washington St., لا کوئینتا

وقتی که: اجرای برنامه ریزی شده روز شنبه از طریق شنبه با matinee عملکرد روز یکشنبه بعد از ظهر

چقدر: $65 شنبه تا شنبه 45 دلار در روز یکشنبه

اطلاعات: (833) 627-8967

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>