یوکایپا نوجوان به زندان گرفته شده و پس از خواستار پول از بانک تلر, مقامات می گویند که

مایدزرت | No comments

16-year-old یوکایپا نوجوان بود به رزرو تالار و سالن به اتهام اقدام به سرقت از بانک در ارتباط با یک حادثه در کالیمسا بانک در روز دوشنبه با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

مقامات ادعا مشکوک وارد یک بانک در 1000 بلوک کالیمسا بلوار و تصویب یک تبصره به گوی خواستار پول است. توجه داشته باشید گفته نشان داد مظنون مسلح شد, مقامات گفت.

قبل از suspect — لباس پوشیدن و در یک عرقچین سیاه و آبی و ماسک و دستکش لاتکس — دریافت هر گونه پول, اما او فرار کرد و در یک دوچرخه با توجه به کلانتر.

سه روز بعد مقامات در زمان unnamed مظنون را بازداشت و پس از او محل اقامت خود را. بخش کلانتر در خدمت یک حکم جستجو و شواهد مربوط به این حادثه در داخل خانه است.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست برای تماس با Cabazon کلانتر ایستگاه در 951-922-7100.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>